×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Sada efektních per, 21dílná

Sada efektních per, 21dílná

Pro efektní zdobení přání, papíru atd. 7 gelových per: červená metalíza, zelená metalíza, zlatá metalíza, stříbrná metalíza, černá metalíza, hnědá metalíza a modrá metalíza. 7 permanentních popisovačů: stříbrná metalíza, zlatá metalíza, fialová metalíza, modrá metalíza, zelená metalíza, bronzová metalíza a červená metalíza. 1 nafukovací bílá barvička – nafukovací efekt vzniká fénováním po namalování. 6 per – tekuté perly: zlatá, černá, červená, zelená, modrá a stříbrná. Včetně návodu k použití.
379 Kč
379 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.