×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada druků

Sada druků

Druky v mnoha tvarech a barvách Pro zvláštní akcent na oblečení, polštářích, taškách a mnoha jiných předmětech: V této bohaté sadě druků jsou obsaženy plastové i kovové druky v různých tvarech, barvách a površích – pro každou látku naleznete vhodné druky. Snadné upevnění a vhodné nářadí Druky lze snadno upevnit kleštěmi na druky, které jsou součástí sady, nemusí se tedy přišívat. Vedle praktického úložného boxu obsahuje sada šídlo k proděravění otvoru a šroubovák pro výměnu nástavců na druky. Vhodné druky pro každou látku 80 plastových druků velikosti T5 –10 stříbrných a 10 zlatých hvězdiček, 10 růžových srdíček, 10 červených srdíček, 10 žlutých kytiček a po 10 ks kulatých druků v zelené, modré a měděné barvě 20 stříbrných kovových druků velikosti T5 2 razidla na druky pro plastové druky 1 nástavec na druky: vhodný pro kovové druky velikosti T5 1 nástavec na kovové druky, vhodný pro kovové druky velikosti T5 3 plastové nástavce na druky – vhodné pro plastové druky velikosti T3, T5 a T8
399 Kč
399 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.