×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada druků

Sada druků

Vyrazit otvor, nasadit druk a upevnit kleštěmi – hotovo! Několika pohyby upevníte druky na tašky, oblečení a další věci – naprosto bez šití. Kromě kleští obsahuje sada samozřejmě také základní sadu druků, praktický úložný box a návod k použití. Kompletní sada: Kleště na připevňování druků Šídlo k proděravění otvoru Šroubovák na výměnu nástavců Náhradní razidlo Tři nástavce na druky – vhodné na plastové druky velikostí T3, T5 a T8 Nástavec na druky – vhodný na kovové druky velikosti T5 Dvě razidla na plastové druky Jedno razidlo na kovové druky 80 plastových druků velikosti T5 v osmi různých barvách 20 lesklých kovových druků velikosti T5 Včetně plastového boxu a návodu k použití

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 45/2016  Ruční práce

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje