×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Rozkládací zahradní stůl

10 990 Kč vč. DPH
 • Dostupnost: K dodání
 • termín dodání: Stř, 4.4.2018 - Stř, 11.4.2018
 • Doručení: Dopravcem
 • Doručení do kamenného obchodu: bohužel není možné
  Více informací
 • Lze jednoduše prodloužit až na 2 m – desky stolu se od sebe roztáhnou a rozloží se střední část
 • Z kvalitního lakovaného akátového dřeva s certifikátem FSC®
 • Odolný vůči počasí a povětrnostním vlivům
 • Synchronní rozkládání – 2 rozkládací díly ve středu
 • Střední díl je úsporně uložen pod deskou stolu
 • Kování z pozinkovaného kovu
 • Střední díl s otvorem na slunečník
Počet :

Rozkládací zahradní stůl

Obj. číslo: 87660

Místo pro všechny lusknutím prstů

Díky tomuto stolu budete mít na zahradě jednoduše více míst: Díky synchronnímu výsuvu lze desky stolu vytáhnout a doplnit rozkládacím středním dílem – a hned má jídelní stůl cca dva metry na délku. Střední díl má navíc otvor na slunečník, a pokud se nepoužívá, lze jej úsporně uložit pod desku stolu.

Odolný vůči počasí a povětrnostním vlivům

Stůl s kováním z pozinkovaného kovu je vyroben z kvalitního a lakovaného akátového dřeva s certifikátem FSC®, díky čemuž je odolný vůči počasí a povětrnostním vlivům.

Barva:

Šedá patina

Materiál:

Akátové dřevo s certifikátem FSC®

Rozměry:

(š x v x h) cca 160–200 x 76 x 90 cm
Rozestup mezi nohami stolu vždy cca 146 cm

Nosnost:

Max. 75 kg

Hmotnost:

Cca 22 kg

Příslušenství:

Vč. montážního materiálu a návodu na sestavení

Upozornění:

Zboží se dodává rozložené
Dodání v 1 ks balení

GUT GEMACHT

Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více na https://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-spolecenska-odpovednost-v-tchibo-c400069086.html.

Akátové dřevo

Akátové dřevo se díky své pevnosti, ohebnosti a vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům dokonale hodí pro výrobu venkovního nábytku. Elegantní barva a individuální struktura dělá z každého výrobku skutečný unikát.

Vintage šedá

Tento speciální vzhled s lehkou patinou je vytvořen nanesením pěti jednotlivých vrstev laku. Každý kus nábytku je zpracováván ručně, a proto je jedinečný. Charakteristikou trendového vzhledu je krásná povrchová struktura a sametově matný vrchní nátěr, který chrání proti poškrábání. Povrch očistěte pouze vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem a osušte ho.

FSC® dřevo

Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

87660

Možné dodací adresy:

 • Fakturační adresa
 • Odlišná dodací adresa
 • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Dodané zboží můžete bezplatně vrátit do 30 dnů od jejich doručení, bude Vám vrácena kupní cena. Bližší informace ohledně práva na vrácení zboží najdete v odd. 4 našich Všeobecných obchodních podmínek. Zboží, které nelze zaslat, si vyzvedneme přímo u Vás. Pro informace ohledně realizace těchto případů se obraťte na naše oddělení služeb zákazníkům.

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Termín dodání záleží na způsobu Vámi zvolené platby Stř, 4.4.2018 - Stř, 11.4.2018
Přepravní náklady
Dodání přepravní společností Na Vaše přání Vám bude objemné zboží dodáno do Vašeho domu, bytu nebo na Vaši zahradu.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Také výrobky dodané spediční službou mohou být do 30 dnů vráceny bezplatně zpět. Zboží si vyzvedneme přímo u Vás. S dotazy ohledně postupu se prosím obraťte na náš zákaznický servis.