Schließen
Rohová rozkládací pohovka se samostatným křeslem

Rohová rozkládací pohovka se samostatným křeslem

Univerzální sedací sestava s křeslem Tento kus nábytku okouzluje svou elegancí a univerzálností. Křeslo lze nastavit do tří poloh – od vzpřímeného sezení přes relaxační polohu až po polohu vhodnou k ležení. Pohovku lze snadno rozložit na lůžko. Rozkládací pohovku pro 3 osoby a křeslo lze postavit jednotlivě nebo je lze spojit a vytvořit tak rohovou pohovku. A pouze několika málo pohyby lze z pohovky vytvořit útulné lůžko. Křeslo se dá díky sklápěcí funkci využít také jako otoman. Odolná rohová pohovka s konstrukcí z masivního bukového dřeva Konstrukce z masivního bukového dřeva je opatřena lakem v tmavě hnědé barvě wengé. Odolný potah vykazuje odolnost proti oděru min. 45.000 martindale.
14 990 Kč
14 990 Kč
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 6/2018  Nábytek de luxe

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.