×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Robotický vysavač Philips

Robotický vysavač Philips

Toužíte po neúnavném pomocníkovi v domácnosti? Tento robot za Vás může převzít vysávání. Praktický akumulátorový vysavač s čtyřrohým designem a výškou méně než šest centimetrů samostatně uklidí a vyčistí podlahu – jak nasucho pomocí rotujících štětin, tak namokro pomocí mikrovláknového mopu. Efektivní úklid robotickým vysavačem lze naplánovat 24 hodin předem a přizpůsobit jej prostředí. Co robotický vysavač dokáže Pomocí bočních štětin sbírá hrubou nečistotu, kterou následně nasává pomocí výkonného sacího zařízení. Integrovaný mikrovláknový mop stírá i nejjemnější prach. Takto vysavač sbírá smetí, zatímco jezdí po místnosti. Jak funguje autonomní vysavač Robotický vysavač je vybaven systémem Smart Detection System 2 – kombinací inteligentních čipů a až 24 senzorů, s jejichž pomocí rozpoznává a analyzuje prostředí. Robot se následně rozhodne pro nejefektivnější model úklidu, například se dokáže vyhnout odpočívadlu u schodiště a nezasekne se. V případě potřeby se vrátí zpět do dokovací stanice, kde si může dobít akumulátor. Nádobu na prach lze snadno vyprázdnit. Další technické specifikace: 3stupňový systém úklidu s funkcí mopu 4 režimy úklidu – přizpůsobení různým oblastem nebo místnostem Výkonný lithium-iontový akumulátor – doba provozu cca 105 minut, doba dobíjení cca 4 hodiny Vysoký sací výkon: cca 600 Pa S filtrem Ultra Hygiene EPA 12 Ovládání 1 tlačítkem Vhodný na tvrdé podlahy


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.