×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Lákají Vás exkluzivní výhody?

Získejte TchiboCard právě teď!

Levnější nákupy s Věrnostními zrnky
Za každých započatých 10 Kč z Vašeho nákupu získáte 1 Věrnostní zrnko. Ta pak můžete vyměnit za slevu podle svého výběru, třeba na vybrané výrobky z nejnovější kolekce nebo na kávu a příslušenství k její přípravě.
Novinky a exkluzivní nabídky
Pravidelně děláme radost svým věrným zákazníkům exkluzivními nabídkami, které jsou určeny jen pro držitele TchiboCard. Odebírejte náš newsletter, ať Vám žádná z nich neunikne.
Dny kávy
Každý 1. a 3. pátek a sobotu v měsíci slavíme v kamenných obchodech a v e-shopu Dny kávy. Ke dvěma balením zrnkové kávy získáte třetí zdarma.
Cafissimo víkend
Každý poslední víkend v měsíci máme v kamenných prodejnách Cafissimo víkend. Což znamená každé páté balení kapslí zdarma!

Přihlásit se k TchiboCard

Máte také možnost převzít údaje, které jste zadali původně.
Abychom Vás mohli informovat o Vaší objednávce, potřebujeme Vaši e-mailovou adresu.
Výhody spojené s TchiboCard Vám budou na internetu k dispozici až po zpracování, které trvá max. 48 hodin.
Datum narození

Vaše přihlašovací údaje

potřebné pro Vaše přihlášení
minimálně 8 znaků
Budete identifikováni po dobu 30 dní a můžete využívat výhody spojené s TchiboCard a také vkládat zboží do nákupního košíku na různých koncových zařízeních. Pokud tuto službu nechcete využít, na konci své návštěvy se prosím odhlaste. Více informací najdete v informacích o ochraně osobních údajů.
  1. Povinný údaj
E-mail
service@tchibo.cz
Telefon
800 900 826