×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Regálový modul

Regálový modul

Regál s tónovanými zadními stěnami pro optické rozdělení místnosti Do tohoto nástěnného regálu s tónovanými zadními stěnami lze uložit dekorační předměty, knihy, obrázkové publikace a rovněž další velké či malé poklady. Různě velké přihrádky nabízejí spoustu prostoru. Tónované skleněné zadní stěny propouštějí světlo, takže je lze použít k optickému rozdělení místnosti, aniž by došlo ke ztrátě přirozeného světla. Bydlení s modulovým nábytkem – možnost individuálního kombinování a rozšiřování Tento modulový regál, vyrobený v Německu, lze individuálně kombinovat a rozšiřovat. Rozšíření modulu je díky připojeným spojovacím dílům obzvlášť jednoduché. Nábytek je opatřen odolnými 1mm hranami ABS.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.