Novinka

Raritní káva »Nicaragua Madriz« z řady Privat Kaffee

 
Bohužel vyprodáno
Aromatický sladký charakter s tóny karamelu a pražených oříšků
Intenzita:36
od279
Kč/kg 558
 
Bohužel vyprodáno
Krémové espresso s jemnou ovocnou kyselinkou a lehkými tóny medu
Intenzita:46
od109
Kč/100g 145,33

Nicaragua Madriz

Jednou za rok se básníci z celého světa sejdou na mezinárodním festivalu poezie v zemi ležící mezi Pacifikem a Karibikem. Není divu, neboť v Nikaragui díky jejím mystickým mlžným lesům a řekám, jako je Rio Coco, najdou perfektní kulisy a inspiraci pro psaní poezie. „Země sopek“ je ovšem známá také vynikající kávou Arabica: Tak se může Departamento Madriz, kolébka nové speciality »Nicaragua Madriz«, ohlédnout na dlouhou tradici pěstování kávy.
x
x

Rodinná soudržnost pro udržitelnou chuť

Kooperativa PROCAFE založená v roce 2011 a Tchibo toho mají mnoho společného, neboť rodina i téma udržitelnosti jsou pro nás stejně důležité. Společenství 32 farem v San Juan del Rio Coco pěstuje mimo jiné zvláštní odrůdy, které potřebují méně vody. Jde o velký úspěch v čase klimatické změny! Tolik vášně pro kávu se odráží i v jedinečné chuti: aromatický sladký charakter s tóny karamelu a pražených oříšků činí z naší nové raritní kávy labužnický zážitek.

Rainforest Alliance Certified™

Určitě jste si již při nákupu všimli zelené žáby Rainforest Alliance, ale co vlastně představuje?

Rainforest Alliance se zasazuje o ochranu citlivých ekosystémů jako je fauna a flora a podporuje udržitelné obhospodařování půdy. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

Naše kávové produkty se zelenou žábou byly vyrobeny ekologickým a sociálně odpovědným způsobem. Díky udržitelným produktům, jako je tato stoprocentní certifikovaná káva, přispějete na něco dobrého. Pro ostatní, pro životní prostředí, ale také pro sebe. Přidejte se k nám a staňte se součástí odpovědnějšího světa! Více informací na https://www.tchibo.cz/udrzitelnost-v-tchibo-c400107042.html.
Rainforest Alliance Certified™