NOVINKA: Naše raritní káva ze Salvadoru – limitovaná edice

Kousek Salvadoru u Vás doma: Tato kávová specialita Vás s každým douškem unese do fascinujícího světa.
Výjimečná káva pro neopakovatelné chvíle – nenapodobitelná chuť v každém šálku.

Naše výjimečná káva pro Vás
 
 
Bohužel vyprodáno
  • NOVINKA: Raritní káva z řady Privat Kaffee „El Salvador Apaneca“
Jemná s nádechem světlé čokolády a javorového sirupu
Intenzita:26
399
Kč/kg 798
Bohužel vyprodáno
Vyvážená pražená vůně s nádechy tmavé čokolády
Intenzita:46
od109
Kč/100g 136,25

NEJLEPŠÍ KÁVA Z NEJMENŠÍ ZEMĚ STŘEDNÍ AMERIKY

Pacfik a jeho fascinující obyvatelé, exotické ryby a mořské želvy přede dveřmi a oslnivé vrcholky pohoří Apaneca stále na dohled: Tady, na západě Salvadoru, se rodí jedna z nejkvalitnějších káv Arabica. Optimální poloze vděčí naše specialita „El Salvador Apaneca“ nejen za své jméno: také tropické teploty a úrodná sopečná půda vytvářejí na plantážích jednotlivých farem podmínky, ve kterých uzrává výhradně káva excelentní kvality.

TRVALE UDRŽITELNÁ CHUŤ S DOBRÝM SVĚDOMÍM

Dvaadvacet vizionářů založilo v květnu roku 1967 obecně prospěšný spolek „Soc. Cooperativa de Cafetaleros de San José La Majada de R. L.“. Mise této kooperativy: Společně za dodržování nejvyšších kvalitativních standardů nabízet nejlepší kávu v regionu – a přitom mít pořád na paměti pracovní podmínky zaměstnanců a ekologickou rovnováhu. Dnes tyto požadavky plní 448 členů této kooperativy. Pečlivé zpracování kávy přitom trvale splňuje požadavky pro získání mezinárodních certifikátů: od loupání zrnek přes jejich mytí čerstvou vodou z blízkých horských potůčků až po tradiční sušení na slunci.

Rainforest Alliance Certified™

Bezpečné a neporušené životní podmínky pro lidi i přírodu: Tento cíl se skrývá pod symbolem Rainforest Alliance Certified™ se zelenou žábou. Rainforest Alliance se zasazuje za ekologické využívání půdy a sociálně odpovědné hospodaření. K tomu patří i ochrana zvířat a rostlin stejně jako přiměřené životní a pracovní podmínky pro lidi žijící v místě pěstování plodin.