×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Rádio

Rádio

Toto rádio hraje přinejmenším tak dobře, jak vypadá: Dřevěné rádio má kompaktní rozměry, takže je lze umístit kamkoli. Rádio, které překvapuje prvotřídní kvalitou příjmu a zvuku, má protiskluzové silikonové nožičky, díky nimž je stabilní i na hladkém povrchu nábytku. Technické údaje Digitální zobrazení frekvence s vyhledáváním rozhlasových stanic Zobrazení času s funkcí alarmu S 3,5mm vstupem AUX – lze používat také jako reproduktor, např. pro smartphony nebo MP3 přehrávače Displej s modrým LED podsvětlením Výkon širokopásmového reproduktoru: 5 W Se záložní baterií: rezerva chodu při výpadku proudu

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 7/2017  Ložnice a byt

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.