Schließen

Pro čtyřnohé mazlíčky

Hračky a doplňky pro psy a kočky

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Haf, to je krásný život

Hračky a vybavení pro psy

 
  
  
  
  • Hračka pro psy
Lze používat k házení a aportování
199
Náhled
 
   
   
  
  • Míček na pamlsky
Stimuluje k hraní – lze ho naplnit dobrotami
149
Náhled
 
  
 
  
 
  
 
 
   
  
 

Velká zábava pro malé, hebké tlapky

Hračky, pelíšky pro kočky a mnohem víc

Nekrásnější výhled je z koňského hřbetu

Vybavení pro koně a jezdce

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.