×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Prkénko na WC s pomalým zavíráním Family

Prkénko na WC s pomalým zavíráním Family

WC poklop s automatickým sklápěním Pssst, toto prkénko nemá rádo hluk! Díky automatickému sklápění se zavírá jemně a tiše. Je vyrobeno z kvalitního termoplastu a je díky svému standardnímu formátu vhodné na běžně prodejná WC. Včetně dětského sedátka Praktické pro rodiny s malými dětmi je dětské sedátko, které se do prkénka upevní magnetem – jakmile ho nebudete potřebovat, sedátko pomocí zaklapávacího mechanismu opět jednoduše odejmete. S připevněním fix clip: při čištění lze odnímat Toto prkénko lze např. při čištění snadno odnímat. Díky připevnění fix clip není navíc nutné prkénko šroubovat.
999 Kč
999 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.