×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Přístroj Silk’n-Face-Tite™ na omlazení pokožky

Přístroj Silk’n-Face-Tite™ na omlazení pokožky

S tímto malým zázrakem budete mít svou studnu mládí neustále u sebe. Revoluční technologie HT™ Anti-Aging pomáhá zlepšovat strukturu a elasticitu pleti, redukuje vrásky a rovněž skvrny od slunce nebo stařecké skvrny. Kromě toho zpevňuje pleť a napíná obličejové kontury. Přístroj na omlazení pleti je vhodný pro všechny typy a barvy pleti a lze jej používat jak na obličej, tak na krk a dekolt. 3 druhy energie Přístroj disponuje třemi druhy energie, s jejichž pomocí lze regulovat intenzitu ošetření: bipolární radiofrekvence, červené LED světlo a infračervené teplo. Nebezpečí poškození pleti je redukováno na minimum a pokožka nepotřebuje po ošetření žádný čas na zotavení. Všechny aktivity můžete začít provádět okamžitě po ošetření. Ošetření a efekt Doporučuje se ošetření v trvání cca 15 minut na každou zónu. Výsledek: Čelo se vypne Pleť levé a pravé tváře je krásně napjatá Horní ret je pevný, vrásky jsou redukovány Brada a linie dolní čelisti se zvýrazní Pleť na krku je vyhlazená
3 790 Kč
3 790
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty