×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Přístroj na přípravu smoothie

Přístroj na přípravu smoothie

Vyrobte si zdravé smoothie jednoduše sami Červené, žluté nebo zelené smoothie – s tímto přístrojem si můžete lahodné vitaminové drinky z ovoce a zeleniny jednoduše vykouzlit sami. Tento přístroj na přípravu smoothie s výkonem 250 W je vybaven pulzní funkcí pro krátkodobou extrasílu, a hodí se tak i na přípravu ledové tříště. Bez přelévání: mixovací nádobky a kelímky v jednom Přístroj na přípravu smoothie je vybaven dvěma velkými a jedním malým mixovacím kelímkem, které se díky padnoucím cestovním víčkům zcela jednoduše promění v cestovní kelímky. Po ukončení přípravy stačí jednoduše mixovací nástavec odejmout z přístroje spolu s kelímkem, oboje rozšroubovat a nasadit padnoucí víčko. Uzavíratelný picí otvor a bezpečnostní uzávěr se postarají o to, aby obsah po cestě nevytekl. Přístroj na přípravu smoothie s praktickými detaily Na odměřování přísad jsou mixovací kelímky opatřené stupnicí. Protiskluzové nožky zajistí dobrou stabilitu a navíjení kabelu ve dnu se postará o to, aby kabel nikde nepřekážel. Mixovací kelímky, cestovní víčka a mixovací nástavec jsou vhodné do myčky.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.