×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Příruční lékárnička se sadou první pomoci

Příruční lékárnička se sadou první pomoci

Dobře uspořádaná lékárnička je v případě nouze naprosto nezbytná. Tato taška je doslova stvořená pro uspořádané, pohotové uschovávání léků a zdravotnických potřeb. Navíc obsahuje bohatou výbavu pro poskytnutí první pomoci. Sada – vyvinutá ve spolupráci s HEPP, partnerem záchranné služby DIE JOHANNITER – má své místo v univerzální, opticky zajímavé tašce vybavené dvoucestným zipem, uchem na přenášení, velkou síťovinovou přihrádkou ve víku a třemi gumovými držáky. Uvnitř se nachází ještě vyjímatelná vnitřní taštička se zipem, kapsou ze síťoviny a gumovým držákem. Obsah sady pro poskytnutí první pomoci: 1 rychloobvaz 2 gázové polštářky 10 x 10 cm 1 fixační obinadlo 8 x 400 cm 1 cívková náplast k upevnění fixačního obinadla 2,5 x 500 cm 1 sada s 10 ks náplastí ve 3 různých provedeních: 4 proužky náplasti 2,5 x 7,2 cm, 2 polštářkové náplasti 10 x 6 cm a 4 náplasti na konce prstů 1 čisticí ubrousek na pokožku 1 ks malých ocelových nůžek 1 brožurka s pokyny k poskytování první pomoci 1 leták s pokyny pro uživatele 1 seznam obsahu

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 50/2018  Zimní wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.