Schließen
Potah na žehlicí prkno, velký

Potah na žehlicí prkno, velký

Efektivní žehlení Díky oblasti rychlého žehlení se speciální povrchovou úpravou získává žehlicí plocha žehličky lepší klouzavost. Zároveň díky spodní straně povrchově upravené hliníkem, která odráží teplo, vzniká efekt protilehlého žehlení, který vede k úspoře elektrické energie i času. A díky kratšímu a efektivnímu žehlení je mimochodem ušetřeno i prádlo. Snadné povlékání Potah je vybaven stahovací šňůrkou s brzdičkou a díky tomu se snadno navléká na žehlicí prkno. Abyste našli odpověď na všechny otázky, je přiložen návod k použití. Barva: bílá s květinovým vzorem Materiál: vrchní strana 100 % bavlna zóna rychlého žehlení povrchově upravena silikonovou pastou spodní strana povrchově upravena syntetickou pryskyřicí pigmentovanou hliníkem polstrování z polyuretanové pěny
199 Kč
199
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Povlak na žehlicí prkno

Přizpůsobí se aktuální velikosti díky stahovací šňůrce s brzdičkou
249 Kč 179 Kč Quickshop

Povlak na žehlicí prkno

Individuální uzpůsobení velikosti pomocí stahovací šňůrky s brzdičkou
249 Kč 219 Kč Quickshop