×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Pomůcka na čištění stříbra a šperků

Pomůcka na čištění stříbra a šperků

Zářivé výsledky jako mávnutím kouzelného proutku S touto opakovaně použitelnou destičkou na čištění stříbra, zlata, mědi, ušlechtilé oceli, broušených drahokamů a postříbřených předmětů přijde lesk sám od sebe: Hliníkovou destičku s trochou soli jednoduše položte do vody, dejte k ní předměty, které chcete vyčistit – a přírodní čištění začíná. Bez komplikací První viditelné výsledky přijdou už během čištění: Předměty se budou zářivě lesknout, a to absolutně bez přidání chemie. Čištění je proto neobyčejně šetrné: Z povrchu se nic neodstraňuje, nevznikají škrábance ani zápach – a také nic nemusíte leštit.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.