Schließen
Pojízdný vozík »Vario-Look«

Pojízdný vozík »Vario-Look«

Pořádek v koupelně Tento pojízdný odkládací vozík je velmi stylový a díky čtyřem lehce se otáčejícím kolečkům nabízí flexibilní odkládací plochu v koupelně. Dvě kolečka lze zaaretovat, takže vozík nebude ujíždět. V praktické přihrádce nahoře lze uschovat a krásně srovnat drobné koupelnové potřeby. Větší koupelnové potřeby a ručníky lze uložit do dvou bočních přihrádek a do prostoru za dvířky. Díky vkládacím policím nastavitelným do 3 výšek lze výšku přihrádek přizpůsobit podle potřeby. Koupelnový odkládací vozík s držákem na ručníky S tímto pojízdným vozíkem už nebudete muset s mokrýma rukama hledat ručník. Vozík je totiž na boku opatřen držákem na ručníky, takže budete mít čistý ručník vždycky krásně po ruce. Odolný koupelnový nábytek Korpus a vložka tohoto pojízdného vozíku do koupelny jsou vyrobeny z dřevotřísky s povrchovou úpravou melaminovou pryskyřicí a matným povrchem, držák na ručníky je vyroben z pochromovaného kovu. Díky plastovým hranám se skříňka vyznačuje obzvláštní odolností proti opotřebení a nárazům a dlouhou životností. Dvířka se zaklapávacími závěsy jsou opatřena tlumením pro šetrné zavírání. Vyměnitelné vložky pro šedý nebo světle šedý dekor K otevřené přihrádce jsou k dispozici dvě vyměnitelné vložky. Vždy podle potřeby lze při montáži zvolit šedou nebo světle šedou vložku. A navíc lze po montáži vložky kdykoli vyměnit. Tak lze zcela individuálně, podle nálady, zvolit barevné akcenty v koupelně.
1 790 Kč
1 790
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Koupelnová odkládací skříňka

Z naší koupelnové série Vario s otočnou vložkou: stačí otočit a vybrat si mezi dubovým a šedým dekorem
4 990 Kč 4 490 Kč Quickshop

Pojízdný vozík

Z naší koupelnové série Vario s otočnou vložkou: stačí otočit a vybrat si mezi dubovým a šedým dekorem
3 290 Kč 2 990 Kč Quickshop

Multifunkční skříň

Prvek z naší venkovské série
8 290 Kč 6 990 Kč

Stolek se 2 zásuvkami

Odolná deska stolku ve vzhledu přírodního kamene
4 490 Kč 2 990 Kč Quickshop

Závěsná skříňka do koupelny

Skleněná dvířka s hnědým lakem
1 990 Kč 1 290 Kč Quickshop

Koupelnová skříňka

Z naší koupelnové série Vario s otočnou vložkou: stačí otočit a vybrat si mezi dubovým a šedým dekorem
2 490 Kč