×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Poi s ocasem, 2 ks

Poi s ocasem, 2 ks

Rafinované žonglování se skvělými optickými efekty Když se poi umělecky míhá vzduchem, vypadá to nesmírně působivě, a navíc je to velmi zábavné. Poi pochází z maorštiny a znamená míč. Pomocí poi lze vytvářet umělecké choreografie se skvělými optickými efekty Snadné učení, snadná manipulace Měkké naplněné taštičky s provázkem na držení a s poutkem na prst manipulaci s poi nesmírně usnadňují. Otočné klouby zabraňují překroucení. Součástí balení je i návod na různé figury a cvičení a také úložná taška k uskladnění poi.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.