×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Pohybové čidlo s alarmem

Pohybové čidlo s alarmem

Velmi hlasitý alarm Protože zloději nejraději pracují v tichu, je hluk osvědčeným prostředkem, jak je od krádeže odradit. Toto pohybové čidlo svým alarmem s hlasitostí 105 dB informuje o neoprávněném vniknutí a je ideální třeba na zajištění místností, chodeb, vstupních prostor a garáží. Integrovaný infračervený detektor reaguje na pohyby v úhlu cca 90° a do vzdálenosti asi šesti metrů. Dvě infračervená dálková ovládání a funkce zpoždění alarmu Toto pohybové čidlo se aktivuje a deaktivuje pomocí dvou infračervených dálkových ovládání. Alarm se aktivuje asi po 30 sekundách. Jakmile je zaznamenán pohyb, alarm začne zhruba se čtyřvteřinovým zpožděním vydávat výstražný signál, takže po vstupu do místnosti ještě máte čas alarm na stěně pohodlně vypnout dálkovým ovládáním, aniž by se alarm spustil. LED kontrolka informuje o provozu.
399 Kč
399 Kč
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 48/2015  Black Friday

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.