Schließen

Pohodlné denní a noční prádlo

Prádlo v jemných barvách

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Pro pohodové noci

Noční košile, pyžama, krátká pyžama a mnohem víc

Oblíbené prádlo na léto

Pohodlné podprsenky a kalhotky

Báječná rozmanitost

Bezešvé, pohodlné, super lehoučké nebo poskytující kvalitní oporu – v našem sortimentu podprsenek najdete ten správný model, ať už jsou vaše požadavky jakékoli.

Prohlédnout si podprsenku s kosticemi

80-95D, 80-95E

 • Speciální komfortní střih pro větší velikosti
 • S ozdobnou krajkou na košíčcích a ramínkách

Prohlédnout si podprsenku s měkkými košíčky

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Tvaruje jemně bez kostic, s lehce vatovanými košíčky
 • S jemnou krajkou na okraji košíčků

Zmenšující podprsenka

85-95D, 85-100E

 • Speciální střih – opticky zmenšuje poprsí až o jednu velikost košíčků
 • Kostice a silná síťovina po stranách poskytují optimální oporu

Podprsenky s vyztuženými košíčky

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Vytvaruje krásný dekolt – s kosticemi a měkkými košíčky
 • Jemný materiál microtouch s hedvábným leskem a jemnou krajkou na košíčcích a po stranách
Kreuzgrößen

Překřížené velikosti

Když je podprsenka, kterou jste si vybrala, ve vaší velikosti už vyprodaná, řešením mohou být překřížené velikosti. To znamená, že volíte větší obvod a menší košíčky – anebo obráceně. Tak třeba překříženými velikostmi pro velikost 80B jsou velikosti 85A a 75C.

Nápaditá nenápadnost

Tělové prádlo s tvarujícím efektem

Komfortní prádlo pro vaše křivky

Denní prádlo ve větších velikostech

Prádlo pro muže

Pyžama, tílka, slipy a boxerky

 
k dispozici malé množství kusů
 • Krátké pyžamo
Měkký materiál single jersey
299
Náhled
  
  
   
 • Boxerky, 2 ks
Příjemně měkký materiál single jersey
199
Náhled
 
 • Boxerky, 2 ks
Extra plochý pas na gumu – příjemně měkký
199
Náhled
 
 • Slipy, 3 ks
Plochý, elastický pas na gumu s měkce zdrsněnou vnitřní stranou
199
Náhled
 
 • Slipy, 3 ks
Plochý, elastický pas s měkce zdrsněnou vnitřní stranou
199
Náhled

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
U naší módy z viskózy Lenzing Viscose® pocítíte okamžitě, proč nese logo GUT GEMACHT, neboť tato látka je mimořádně měkká na omak a nádherně splývá.

Celulózová vlákna však přináší mnohem více než jen úžasně hebký pocit na pokožce, jsou také šetrná k životnímu prostředí. Vyrábí se totiž z rostlinných surovin, které se získávají výhradně z trvale udržitelných zdrojů. V rámci výroby je věnována pozornost tomu, aby byly dodržovány vysoké kvalitativní a ekologické standardy.
Hedvábně měkké, odvádějící vlhkost a vyrovnávající teplotu – to vše zažijete s naším prádlem z vlákna TENCEL®. Lyocellová vlákna si Vás získají svými vynikajícími vlastnostmi při nošení, navíc jsou, co se týká výroby, obzvláště ekologická.

Surovinou pro vlákna TENCEL® je celulóza – získaná ze dřeva certifikované podle FSC®. TENCEL® je vyráběn v cirkulárním systému výroby (closed loop system). Můžete si tedy být jisti, že naše noční prádlo z vlákna TENCEL® je stejně tak dobré pro životní prostředí jako Váš pocit při jeho nošení.