Schließen
Plochý mop s funkcí postřikování

Plochý mop s funkcí postřikování

Optimální čištění Dejte sbohem klasickému mopu! Díky zásobníku na čisticí prostředek a vodu si s tímto plochým mopem ušetříte náročné ohýbání při namáčení návleku. Jemná mlha, která se tvoří ve stlačovacím mechanismu v rukojeti, navíc zajišťuje optimální vlhkost i na lamino a parkety. Návlek z mikrovlákna je součástí produktu – jeho jemná vlákna umožňují ekologické a zároveň důkladné čištění tvrdých podlah s minimálním množstvím čisticího prostředku a vody. Snadná manipulace Podlahu umyjete během chviličky. Mop je totiž vybaven kloubem a otáčí se o 180°. Díky zaklapávacímu mechanismu se dají návleky zcela jednoduše stáhnout a odejmout. A jedna praktická záležitost: Tento mop lze používat s návleky a hadry na mopy Tchibo a dalších značek.
599 Kč
599
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.