×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Do přírody i na loď

Outdoorová móda

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Napněte plachty ve velkém stylu

Jachtařské oblečení a doplňky

Opravdu vodotěsné?

Vodní sloupec udává, jakému tlaku vody povrch textilie odolá, aniž by do ní pronikla voda. Textilie s hodnotou 1 300 mm se považují za vodotěsné. Naše jachtařské bundy vydrží vodní sloupec 10 000 mm: tak se na pevninu vrátíte zaručeně v suchu!

Elegantní návrat na pevninu

Funkční oblečení do každého počasí pro ženy i muže

Cool outfity vpřed!

Oblečení do deště a nevlídného počasí pro děti

 
 
  
  
 
 
  
  
    
  
 
 
  
        
     
  
 

Venku ve větru a dešti

Outdoorové oblečení a doplňky

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.