×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Planetárium

Planetárium

Tento kompaktní přístroj v sobě ukrývá celou galaxii. Jedná se o domácí planetárium, které promítá souhvězdí s až 10.000 hvězdami na stěnu nebo strop pokoje a postará se o spektakulární podívanou. Výrobek je dodáván se třemi mapami hvězd na výměnu a s CD, které objevitele-začátečníky zavede do fascinující hloubi vesmíru. Technická specifikace Systém čoček s optickou kvalitou Otočné kolečko pro simulaci otáčení Země Manuální zaostřování Automatické vypnutí po 30 minutách Se dvěma mapami hvězd k severní polokouli na výměnu, s čarami v souhvězdích i bez nich Hvězdná mapa pro nastavení hvězdné oblohy viditelné v jednotlivých měsících CD v němčině a angličtině se zajímavými informacemi ze světa astronomie
1 290 Kč
1 290
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.