×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Platba
Na Tchibo.cz můžete platit hotově při převzetí zboží (na dobírku), bankovním převodem (předem) nebo kreditní kartou. Podle výše fakturované částky si vyhrazujeme právo nabídnout volbu těchto způsobů platby.

Tchibo si vyhrazuje právo v jednotlivých případech vyloučit určité způsoby platby nebo požadovat úhradu zboží předem.

Dobírka
V případě dodání zboží na dobírku je zboží hrazeno při jeho doručení. Dobírka je zpoplatněna částkou 29 Kč.

Platba předem bankovním převodem
Platba bankovním převodem je způsob platby předem, tj. zboží je odesláno po připsání peněz na účet Tchibo. Všechny informace ohledně platby bankovním převodem Vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno pouze jeden týden.

Údaje pro bankovní převod:

Tchibo Praha, spol. s r.o.
UniCredit Bank Czech Republic a.s.
Č. Účtu 1002553690
Kód banky 2700

Jako "zprávu pro příjemce" uveďte referenční číslo platby uvedené v e-mailu týkajícího se informací o platbě bankovním převodem.

Kreditní karta
Placení kreditní kartou je u Tchibo.cz trojnásobně bezpečné: Zaprvé zadáním kontrolního čísla karty - to jsou poslední tři číslice v podpisovém poli na zadní straně Vaší karty. Za druhé je vlastní přenos dat SSL chráněn 128bitovým kódováním a přenosem. A samozřejmě si můžete být absolutně jisti, že informace, které v souvislosti s platbou poskytnete, používáme výhradně v rámci vyřizování objednávky.

PayPal
Při nákupu zboží na internetu můžete platit rychle a bezpečně prostřednictvím PayPal.
Během zadávání objednávky jednoduše zvolíte jako způsob platby PayPal. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrován/a na PayPal, kde provedete platbu.

Abyste mohl/a platit prostřednictvím PayPal, musíte si zřídit PayPal účet. V PayPal účtu si jednorázově uložíte údaje o Vašem bankovním spojení nebo údaje k Vaší platební kartě. Při každém dalším nákupu s PayPal pak už budete potřebovat pouze své uživatelské jméno a heslo.

Výhodou nákupu přes PayPal je proplacení poštovného v případě, že se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu zboží vrátit. Proplacení je možné až do výše 820 Kč. Službu můžete aktivovat zde. Tuto službu poskytuje PayPal.

Další informace o PayPal najdete zde.

PayPal Express
Kliknutím na tlačítko „PayPal Express“ budete bezprostředně přesměrováni do svého PayPal účtu. Po přihlášení vyberte stávající adresu a potvrďte platbu. 

V e-shopu Tchibo není nutné Vaše osobní údaje znovu zadávat. Potřebné údaje k Vaší objednávce převezmeme přes PayPal. Poté se v e-shopu dostanete na přehled „ Zkontrolovat a objednat“. Zkontrolujte údaje a potvrďte objednávku kliknutím na tlačítko „Závazně objednat“. Platbu můžete navíc v PayPal kdykoliv přerušit a vrátit se zpět do e-shopu. 


Další
Prosím neposílejte žádnou hotovost ani šeky. V případě jejich ztráty nemůžeme nést žádnou odpovědnost.