×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

5-zónový laťový rošt, nastavitelný díl hlavy, cca 100 x 200 cm

2 790
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Skládací, s úsporou místa
  • 28 dřevěných lišt s pružinami pro vysoký komfort ležení
  • 5-násobné vyztužení střední zóny

5-zónový laťový rošt, nastavitelný díl hlavy, cca 100 x 200 cm

Obj. číslo 62967

5 zón k ležení pro klidný spánek

Tento laťový rošt má pět zón k ležení, které se optimálně přizpůsobí každé poloze spánku. 28 dřevěných lišt s pružinami přitom umožňuje přesné, nehlučné odpružení těla. Stabilní střední popruh se stará o rovnoměrné rozdělení hmotnosti a efektivní tlumení vibrací.

Více pružnosti díky nastavovacímu dílu hlavy

Mechanicky nastavitelné laťové rošty přesvědčí svou robustní konstrukcí, nízkou hmotností a skvělými pružnými vlastnostmi. Jsou vhodné hlavně pro elastické matrace, například ze studené pěny nabo latexu. U tohoto laťového roštu lze díl hlavy vícenásobně přestavit a poskytuje tak více pružnosti pro klidný spánek. Tento masivní rám z bukového dřeva se hodí do každého rámu postele s průběžnou odkládací plochou na podélných stranách. Je okamžitě připraven k používání a lze jej snadno - bez nástrojů - montovat.

5-násobné vyztužení střední zóny

Pružnost laťového roštu lze přizpůsobit individuálním přestavením střední zóny příslušné tělesné hmotnosti. U tohoto laťového roštu byly pružné lišty v oblasti pádu a sedu 5-násobně vyztužené, tady přesně na místech, kde je tělo při ležení nejtěžší.

Skládací, s úsporou místa

Laťový rošt lze poskládat s úsporou místa a pohodlně transportovat.

Materiál:

Vnější rám bukové dřevo, masiv
Lišty z břízového dřeva

Rozměry:

Cca 100 x 200 cm

Obj. číslo:

62967

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu