×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Péřový polštář irisette® s jádrem pro oporu krční páteře

Péřový polštář irisette® s jádrem pro oporu krční páteře

Tento polštář se přizpůsobí každému pohybu a podporuje správnou polohu při ležení. Ergonomicky tvarované jádro z viskoelastické pěnové hmoty nabízí optimální rozložení tlaku a působením tělesné hmotnosti a tělesného tepla se optimálně přizpůsobí tělesným konturám. Obě vnější komory jsou naplněny peřím a prachovým peřím podle DIN EN 12934. Výšku polštáře lze díky dodatečné vložce individuálně přizpůsobit. To umožňuje dokonalé uvolnění napjatého zádového a šíjového svalstva během spánku. Bavlněný potah je opatřen paspulkou po celém obvodu. Díky úpravě NOMITE® proti roztočům je tento polštář ideální volbou pro alergiky.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.