×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Pečicí forma na patrové dorty a dorty se vzorem

Pečicí forma na patrové dorty a dorty se vzorem

Při pečení je kreativita vítána! S touto speciální pečicí formou vyrobíte nevšední patrové dorty a dorty s různými vzory. Forma je odolná vůči teplotám do 230 °C. Pro inspiraci jsou přiloženy recepty na šachovnicový vzor, přechod barev a proužkovaný vzor. Tři formy pro kreativní patra Nejprve je potřeba upéci jednotlivé korpusy dortu z těsta různých barev a chutí. Následně navrstvíte libovolné množství pater kreativně na sebe. Vykouzlete vzorované dorty Se speciální vložkou snadno vykouzlíte uvnitř dortu různé proužkované vzory. Formu přitom plníte těstem několika typů a vložku následně rychle vytáhnete. Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® B1 Kvalitní nepřilnavá povrchová úprava GREBLON® B1 na vnitřní straně této pečicí formy minimalizuje ulpívání těsta a usnadňuje čištění formy. Dort se dá snadno vyjmout.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.