×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Pás osiva "Zelená síla"

Pás osiva "Zelená síla"

S tímto pásem osiva si můžete přísady na zdravé smoothie plné vitaminů a živin vypěstovat jednoduše sami. Pás osiva Zelená síla obsahuje semena kapusty, mangoldu a celeru. Snadný výsev – bez jednocení S tímto pásem osiva je setí hračka: Pás osiva jednoduše rozdělte v perforaci, rozložte ho a zalévejte – rostlinky nemusíte jednotit. Návod na zacházení s pásem osiva 1. Na záhonu s jemnou zeminou vyryjte rýhy hluboké zhruba 1 až 1,5 cm s rozestupy cca 25 cm. 2. Pásy osiva oddělte v perforaci, ustřihněte požadovanou délku a pás položte do připravené rýhy. 3. Důležité: Ještě nezakryté rýhy zalijte, aby se pás dobře spojil se zeminou. 4. Rýhy zahrabte a zeminu dobře přitlačte. Podruhé zalijte. 5. Místo, kde je umístěný pás s osivem, nikdy nenechte vyschnout. Detaily k pěstování pásu s osivem Stanoviště: slunné, kyprá půda plná živin Semena nemořená a vypěstovaná bez použití genové techniky Minimální trvanlivost do 16. 3. 2020
99 Kč
99 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.