×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Pás osiva "Zahradní byliny"

Pás osiva "Zahradní byliny"

Vonná směs bylin Skvěle chutnající bylinky jsou obohacením nejen v kuchyni. Tento pás osiva Zahradní byliny obsahuje semena zvlášť voňavých bylin. Bazalka, petržel a rukola se dají používat k ozvláštnění různých pokrmů nebo na chleba. Snadný výsev – bez jednocení S tímto pásem osiva je setí hračka: Pás osiva jednoduše rozdělte v perforaci, rozložte ho a zalévejte – rostlinky nemusíte jednotit. Návod na zacházení s pásem osiva 1. Na záhonu s jemnou zeminou vyryjte rýhy hluboké zhruba 1 až 1,5 cm s rozestupy cca 25 cm. 2. Pásy osiva oddělte v perforaci, ustřihněte požadovanou délku a pás položte do připravené rýhy. 3. Důležité: Ještě nezakryté rýhy zalijte, aby se pás dobře spojil se zeminou. 4. Rýhy zahrabte a zeminu dobře přitlačte. Podruhé zalijte. 5. Místo, kde je umístěný pás s osivem, nikdy nenechte vyschnout. Detaily k pěstování pásu s osivem Stanoviště: slunné, kyprá půda plná živin Semena nemořená a vypěstovaná bez použití genové techniky Minimální trvanlivost do 16. 3. 2020
99 Kč
99 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.