×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Parní čistič

Parní čistič

Vodní párou lze ekologicky (bez použití chemie) a hygienicky, a přitom důkladně čistit prakticky všechny povrchy. Parní čistič zvládne každé čištění: usnadňuje mytí oken, lehce si poradí s čištěním sanitárního vybavení, odstraňuje ulpělou špínu na grilovacím roštu, a navíc je ideální na čištění čalouněného nábytku a koberců. Bohaté příslušenství k čištění obkladaček, dlažby, oken, čalouněného nábytku, autodisků atd. Stěrka na okna Návlek na nástavec na čalounění Nástavec na čalounění Nástavec s kloubem Ohebná hadice s úzkým zakončením Paprskovitý nástavec Kulatý kartáč Zahnutý nástavec Bezpečnostní uzávěr Extra dlouhý kabel – délka cca 3 m Tlačítko na páru s bezpečnostním uzávěrem: zabraňuje neúmyslnému stisknutí

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 3/2018  Dokonalý úklid

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.