Schließen
Parní čistič

Parní čistič

Tento praktický parní čistič se dá rychle začít používat, hodí se téměř na všechny povrchy a důkladně a hygienicky čistí vodní párou pod tlakem až 3 bary. Naprosto bez chemie odstraňuje ekologicky i bakterie, mikroby a roztoče. Různé využití Tento ruční parní čistič usnadní čištění oken, bez problémů vyčistí sanitární zařízení a odstraňuje např. ulpělou špínu z grilovacího roštu. Ideální je také na polstrovaný nábytek nebo na koberce. S bohatým příslušenstvím Aby vodní pára nezačala unikat omylem, je čistič vybaven tlačítkem páry s pojistkou. Pohyblivý paprskový nástavec je ideální do těžko přístupných rohů. Čistič má bohaté příslušenství také na čištění dlaždic, oken, polstrovaného nábytku nebo autodisků. Přístroj je dodáván s návodem k obsluze.
999 Kč
999
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.