×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Osobní váha s tělesnou analýzou

Osobní váha s tělesnou analýzou

Méně tělesného tuku – lepší psychická pohoda! Podíl tělesného tuku je jeden z rozhodujících faktorů lidského zdraví. Analytická váha slouží mimo jiné ke kontrole množství tělesného tuku. Ukazuje, jak úspěšná dieta skutečně je, a motivuje ke zdravému způsobu života. Díky této váze získáte kompletní přehled o svých tělesných hodnotách, kromě toho váha měří tělesnou hmotnost, svalovou hmotu, množství vody, kostní hmotu a potřebu kalorií (BMR). Komfortní ovládání Váha je opatřena extra plochou skleněnou dotekovou plochou s kontaktními plochami z ušlechtilé oceli a senzorovými tlačítky, která se snadno ovládají a která reagují na dotyk. Navíc je vybavena mechanismem step on, to znamená, že se zapne, jakmile na váhu někdo vstoupí. Díky integrovanému automatickému vypínání lze prodloužit životnost baterie. Veškeré hodnoty, jako je množství tělesného tuku, vody a svalové hmoty, jsou přehledně zobrazeny na LC displeji a jsou velmi dobře čitelné. Na váze lze ukládat data až dvanácti osob, tak si uchová každý přehled o svých hodnotách i v případě více uživatelů. Osobní váha je kromě toho vybavena ukazatelem stavu baterie a přetížení. Osobní váha pro přesné měření a analýzu Tělesný tuk, voda a svalová hmota jsou zobrazeny na stupnici s přesností 0,1 %. Zobrazení kostní hmoty je udáváno na stupnici s přesností 100 g. Tak je možná precizní analýza celkového těla. Váhu lze přepínat mezi kg a lb nebo st-lb.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.