Schließen

Kroje a doplňky pro velké i malé

Chystáte se na Oktoberfest?

Pro dívky

 
      
    
 
 • Skládací baleríny
Obzvlášť pružná protiskluzová podrážka
499
Náhled
 
 • Šátek
Čistá bavlna příjemná na tělo
249
Náhled
  
 • Dirndl
S dirndlovou halenkou a zástěrkou
3 490
Náhled
 
 • Pletený kabátek ke kroji
Příjemně měkká bavlněná směs
599
Náhled
 
 • Tričko
S nařaseným kulatým výstřihem
249
Náhled
  
 • Tričko s oboustrannými pajetkami
Příjemně měkký materiál single jersey
229
Náhled
 
 • Tričko Wiesn Spatzl
S potiskem ve tvaru srdce a štrasovou aplikací
299
Náhled
 
 • Halenkový top
S dekorativním volánkem na knoflíkové léze a průramcích
349
Náhled
 
 • Halenka
S květinovou výšivkou na rukávu a s žabkovaným výstřihem ve stylu Carmen
349
Náhled
 
  
 

Pro chlapce

 
  
 • Kostkovaná košile
Ohrnovací rukávy – lze připnout páskem a knoflíkem
499
Náhled
 
 • Teplákové šortky
Obzvlášť pohodlné díky měkce zdrsněné vnitřní straně
599
Náhled
 

Outfity pro malé fanoušky Oktoberfestu

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.
U naší módy z viskózy Lenzing Viscose® pocítíte okamžitě, proč nese logo GUT GEMACHT, neboť tato látka je mimořádně měkká na omak a nádherně splývá.

Celulózová vlákna však přináší mnohem více než jen úžasně hebký pocit na pokožce, jsou také šetrná k životnímu prostředí. Vyrábí se totiž z rostlinných surovin, které se získávají výhradně z trvale udržitelných zdrojů. V rámci výroby je věnována pozornost tomu, aby byly dodržovány vysoké kvalitativní a ekologické standardy.