×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Odpeckovač třešní

Odpeckovač třešní

Odděluje dužinu od pecky Tato chytrá kuchyňská pomůcka šetří drahocenný čas i námahu! S tímto odpeckovačem třešní se pecka a dužina oddělí snadno a čistě. Odpeckovač je vhodný na čerstvé i konzervované třešně. Pohodlně se čistí pod tekoucí vodou. Díky protiskluzovým gumovým nožkám zůstává odpeckovač bezpečně na místě. Ideální na velké množství třešní Ani velké množství třešní není pro tuto praktickou pomůcku žádný problém. Odpeckuje totiž až 12 kg třešní za hodinu. Snadná manipulace Když chcete odpeckovávat, jednoduše stiskněte úchyt dolů. Pecka je jednoduše vytlačena z dužiny a skončí ve velké záchytné nádobě – z odpeckovače vypadne třešeň bez pecky.
199 Kč
199 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.