Schließen
Obývací pokoj nábytek

Obývací pokoj nábytek

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Rohová rozkládací pohovka s pružinovým jádrem a úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
24 990
Náhled
  • Křeslo s podnožkou
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
8 990
Náhled
  • Vysoká skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 990
Náhled
k dispozici malé množství kusů
1 2 3 4 5  

Nábytek do útulného a stylového obývacího pokoje

Útulný prostor, který je přesto plný života: ve správně zařízeném obývacím pokoji si můžete odpočinout i posedět s rodinou a přáteli. Do obývacího pokoje je proto vhodný nábytek, který splňuje požadavky obou situací a harmonicky se začlení do vašeho stylu bydlení. Objevte kvalitní vybavení do obývacího pokoje značky Tchibo, jako jsou odkládací stolky nebo sedací soupravy, a podívejte se, který nábytek doplňuje nebo podtrhuje váš styl.

Účelový nábytek do obývacího pokoje pro praktickou obytnou koncepci

Nalezení správného nábytku

Pohovka bez vhodného kávového nebo konferenčního stolku často nepůsobí úplně. U stolku je však důležité, aby se výškou a šířkou hodil k sedací soupravě. Kávový stolek k sedací soupravě ladí, když má stejnou výšku jako sedačka pohovky a křesla. Stejně důležitý je vztah mezi pohovkou a konferenčním stolkem. Ozdobnou pohovku tak dobře doplňuje malý odkládací stolek, zatímco velký kávový stolek se dobře hodí k velké sedací soupravě.

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje

Přejete si v obývacím pokoji mít opravdu klidnou a pohodovou atmosféru? Odpovědí může být dřevěný nábytek, ze kterého vyzařuje teplo a pohodlí. Pokud se rozhodnete pro nábytek z masivního dřeva, získáte tím nadčasový a velice robustní nábytek, který vám vydrží celý život. Dřevo je přírodní materiál, který vždy přispívá k dobré pohodě v místnosti. Cenově dostupnější alternativou je pak nábytek částečně z masivu. U něj platí, že z masivu jsou vyrobeny všechny viditelné části.

Praktická skříň do obývacího pokoje

Skříně do obývacího pokoje jsou dostupné v mnoha stylech a provedeních. Klasickým příkladem je obytná stěna, která se často skládá z několika dílů, do kterých lze umístit nebo zavěsit různé předměty. Ve velkém pokoji může obytná stěna navíc stejně jako běžná stěna rozdělit prostor na víc částí a navíc nabízí spoustu úložného prostoru. Pokud naopak hledáte jeden kus nábytku pro dekorativní sklenice a keramiku, je vitrína dobrou volbou.

Zařízení obývacího pokoje v různých stylech

Od přirozeného venkovského stylu až po směs betonu a kovu: obývací pokoj lze zařídit v nejrůznějších stylech. Zvláště oblíbené jsou skandinávské styly se světlým dřevem, čistými tvary a přirozenými barvami, které navozují příjemnou atmosféru. Srovnatelně prostý a elementární obytný styl je minimalismus. Nábytek do obývacího pokoje v tomto stylu se vyznačuje jasnými tvary a hladkými plochami v bílé, černé a šedé barvě.

Při nákupu nábytku do obývacího pokoje byste měli dbát na tato kritéria

Snadná údržba

Čištění plastového nebo kovového nábytku do obývacího pokoje bývá snadné. Obvykle ho totiž stačí otřít vlhkým hadříkem. V případě dřevěného nábytku je pak důležité, zda je či není lakovaný nebo impregnovaný. Povrchy z lakovaného dřeva jsou odolné vůči nečistotám a lze je také čistit vlhkým hadříkem. Pokud je dřevo impregnované, může do materiálu proniknout malé množství vlhkosti. A k čištění nábytku z neošetřeného dřeva lze použít jen hadřík z mikrovláken.

Stabilní materiály

Nábytek do obývacího pokoje je často vystaven zátěži každodenního života. U stolů, skříní a dalšího nábytku v obývacím pokoji je proto důležitá jejich stabilita. Obecně vzato je masiv velice odolný materiál, který stolům a židlím dodává velkou stabilitu. Pro příborníky nebo obytné stěny však může být alternativou dýha z lisované dřevotřísky. Nicméně v každém případě je nutné respektovat údaje o nosnosti a zátěžové kapacitě nábytku.

Náš závazek pro váš nábytek do obývacího pokoje

Přejeme si, aby náš nábytek do obývacího pokoje byl dlouho ozdobou vašeho domova. Proto nábytek vyrábíme z vysoce kvalitních a odolných materiálů a dbáme na jeho obzvláště kvalitní zpracování. Když splňuje tyto vysoké nároky na kvalitu, opatříme ho značkou TCM, která je zkratkou označení „Tchibo Certified Merchandise“, neboli zboží nesoucí osvědčení kvality Tchibo. Při nákupu nábytku do obývacího pokoje online se nezapomeňte podívat i na nabídku stylového ložnicového nábytku Tchibo ve skandinávském stylu. S nábytkem v tomto stylu si doma můžete neustále užívat bydlení v pohodě a klidu.