×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Obrácený deštník

Obrácený deštník

Tak trochu jiný deštník Tento deštník zůstane i po sklapnutí suchý: běžné deštníky mají po sklapnutí na vnější straně dešťovou vodu. U tohoto deštníku zůstane vlhkost i po sklapnutí na odvrácené straně střechy – díky tomu nehrozí zmáčení oblečení při nošení deštníku. Suchý a prostorově úsporný Díky speciálnímu mechanismu dochází při otevření a zavření deštníku k překlopení střechy. To znamená na jedné straně méně dešťových kapek na oblečení nebo v autě a na druhé straně menší potřebu prostoru k otevírání a zavírání deštníku, což je ideální při nastupování do auta, autobusu nebo tramvaje. Deštník navíc zabírá podstatně méně místa při sušení.
399 Kč
399 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.