Schließen

Klasický nábytek v novém designu

Nadčasové kousky do bytu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Bydlení v dánském stylu

Severský nábytek do obývacího pokoje

  
 
 
 
  
  
  
  
 
 
 
 
  • Pohovka s pružinovým jádrem
  • Pohovka s pružinovým jádrem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
16 990
Náhled
   
 
  • Rohová rozkládací pohovka s pružinovým jádrem a úložným prostorem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
24 990
Náhled
 
 
 
  
 
Bohužel vyprodáno
 

Luxusní relax

Tato elegantní lenoška je potažena kvalitní strukturovanou látkou a se svými zaoblenými stranami působí už na pohled krásně měkce a útulně. Tento kousek nábytku je vlastně pohovka, lenoška a lůžko pro hosty v jednom.
Prohlédněte si lenošku
 

Stylové stolování

Nápady do jídelny

Snění v těch nejkrásnějších tónech

Elegantní nábytek do ložnice

Vítejte!

Chodba jako nová

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.
Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, je tento produkt z regionálního a udržitelného lesního hospodářství GUT GEMACHT.

Přísné standardy v oblasti životního prostředí a krátké přepravní vzdálenosti zajišťují odpovědné a vůči klimatu přátelské lesní hospodářství. Můžete se tedy spolehnout, že biologická rozmanitost lesů je chráněna. Také se dbá na dodržování zákonů a na bezpečené pracovní podmínky lesníků. To představuje udržitelnost až do posledního detailu.