×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
NOVINKA: Grand Classé Espresso India Bhadra –  80 kapslí
Bohužel vyprodáno

NOVINKA: Grand Classé Espresso India Bhadra – 80 kapslí

769 Kč vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Espresso s jemně kořeněnou chutí, příjemnou vůní pražené kávy a ušlechtilým kakaovým tónem
  • V nejlepší kvalitě Grand Classé
  • S certifikátem Rainforest Alliance
  • Limitovaná edice: jen po omezenou dobu

Slavnost smyslů: pestrobarevná Indie

Obj. číslo: 97790

Mezi pohořím Himálaj a Indickým oceánem leží země, která je tak pestrá a exotická, že její návštěvníci nevycházejí z údivu: v Indii, která je kolébkou buddhismu a hinduismu, najdete spoustu náboženských chrámů, které se stejně jako proslulá řeka Ganga vinou nádherně rozmanitou krajinou. Jedinečný festival Holi s jeho vibrujícími barvami fascinuje lidi i za indickými hranicemi.

Detaily výrobku

Pražená mletá káva
Intenzita: 5
Obsah: 10 kapslí à 7,5 g = 75 g

Balená v ochranné atmosféře.
Kávu skladujte v chladnu, suchu a temnu.

Jedinečný původ, mimořádná chuť

Indie, která proslula svým kari, kořením a chlebem, teď okouzluje i další specialitou: limitovaná edice India Bhadra, která je k dostání jako zrnková káva pro přípravu překapávané kávy nebo jako Cafissimo Grand Classé Espresso, přenese milovníky kávy do hlubokých lesů Indie. Pracovníci farmy Yelnoorkhan v blízkosti tygří rezervace Bhadra pečují již od založení farmy v roce 1920 s maximálním úsilím o prvotřídní kvalitu kávy Arabica. Tato vášeň a láska ke kávě se neodrážejí jen ve spoustě ocenění, jimiž byla farma Yelnoorkhan vyznamenána. Díky zkušenostem předávaným z generace na generaci a díky optimálním podmínkám pro pěstování kávy okouzluje tato káva svou jemně kořeněnou chutí, příjemnou vůní pražení a ušlechtilým kakaovým tónem.

Rainforest Alliance

Jistě jste si již při nákupu někdy všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co ale vlastně symbolizuje?

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

U našich kávových produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

Další důležitý krok ke 100% udržitelnosti u společnosti Tchibo. Jsme na cestě – pojďte s námi.

Cafissimo. Všechny kávy a čaje z udržitelného zemědělství

Pro naše kapsle Cafissimo používáme výlučně kávu a čaje z udržitelného zemědělství. Tak si vychutnáte nejen prvotřídní kvalitu pouhým stiskem tlačítka, ale přispějete také k ochraně přírody a ke zlepšení životních podmínek zemědělců.

Společně s našimi partnerskými organizacemi pomáháme podporovat ekologické a společensky odpovědné metody pěstování, chránit životní prostředí a uchovat nedotčený životní prostor. Pouze tak Vám můžeme nabízet nejvyšší kvalitu kávy a čaje – dnes i zítra.

Jsme na cestě udržitelnosti – přidejte se k nám.

Grand Classé

Aby naši odborníci na kávu objevili neobyčejná kávová zrnka pro přípravu Cafissimo Grand Classé, jsou stále na cestách po celém světě. Pouze arabica, která se vyznačuje svým původem ve speciálních oblastech, speciálními pěstitelskými metodami nebo jedinečným zpracováním, přichází pro tuto speciální kávu v úvahu. Jelikož si vybíráme výlučně farmy nebo malá družstva té nejvyšší kvality, je Grand Classé k dispozici pouze v omezeném množství. Stejně jako pro všechny ostatní kapsle Cafissimo používáme pro naše Grand Classé 100% udržitelně pěstovanou kávu.

Detaily produktu:
mletá pražená káva

Baleno v ochranné atmosféře.
Skladujte v chladu, suchu a na tmavém místě.

Tchibo GmbH
Überseering 18
22297 Hamburg

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

97790

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.