×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
mood_newsletter
Všechny nabídky na Tchibo.cz platí do vyčerpání zásob. Proto nabízíme Newsletter, který Vás bezplatně a nezávazně informuje o aktuální nabídce a speciálních akcích.

Přihlášení k odběru Newsletteru
Vpravo naleznete okénko s názvem „Newsletter“. Jestliže se chcete přihlásit k odběru Newsletteru, napište prosím svou emailovou adresu do pole formuláře a odešlete ji klepnutím na šipku.

Další informace k Newsletteru naleznete zde.

Změna emailové adresy
Na konci každého Newsletteru naleznete odkaz na formulář na webových stránkách Tchibo. Zde můžete změnit svou emailovou adresu, na kterou Vám je Newsletter doručován.

Máte-li u Tchiba osobní účet, svou emailovou adresu si můžete změnit po přihlášení pomocí hesla. Vaše emailová adresa byla změněna a nově zadaná adresa nyní platí jak pro přihlašování do Vašeho účtu, tak pro zasílání Newsletteru. Svou emailovou adresu můžete měnit také přímo ve svém osobním účtu.

Změna formátu Newsletteru
Na konci každého Newsletteru naleznete odkaz na formulář na webových stránkách Tchibo. Zde můžete změnit formát Newsletteru z jednoduchého textového formátu na formát HTML (s obrázky) nebo obráceně.

Odhlášení Newsletteru
Na konci každého Newsletteru naleznete odkaz na on-line formulář na webových stránkách Tchibo. Chcete-li Newsletter odhlásit, jednoduše tam klikněte na příslušné zaškrtávací okénko.