×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Natahovač automatických hodinek

Natahovač automatických hodinek

Kvalitní pravé dřevo zušlechtěné klavírovým lakem. Otočný talíř s polštářkem na hodinky a dva dodatečné úložné polštářky na hodinky – vhodné pro běžně dostupné hodinky. Lze nastavit otáčení doprava nebo doleva, otáčení doprava/doleva v intervalech a režim spánku. Čtyři rozdílné počty otáček: 650 otáček/den, 750 otáček/den, 1000 otáček/den a rychlostní modus. Snadná obsluha díky otočnému knoflíku. Protiskluzové gumové nožičky chrání nábytek před poškrabáním. S průhledným okénkem. Včetně návodu a síťového adaptéru.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.