Schließen
Náramkové hodinky z ušlechtilé oceli

Náramkové hodinky z ušlechtilé oceli

Tyto náramkové hodinky z ušlechtilé oceli a přesným quartzovým strojkem jsou díky svému elegantnímu designu trefou do černého. Pod minerálním sklem odolným proti poškrábání se nachází ciferník, který je zvenku zdoben paprsčitým výbrusem a uvnitř jemnou linkou. Vystupující číselné indexy usnadňují odečítání času. Vodotěsnost do tří barů = Hodinky snesou postříkání vodou, aniž by došlo k jejich poškození. Navíc jsou po omezenou dobu vodotěsné do tří barů (to odpovídá 30 metrům vodního sloupce). Náramek s mechanismem pro rychlé zkrácení Délku kovového náramku lze zkrátit odebráním tří koncových článků – jednoduše a bez nářadí potřebného ke zkracování náramků. Barva: Barva ušlechtilé oceli Materiál: Kovový členitý náramek
449 Kč
449
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty