×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Náramkové hodinky řízené rádiovým signálem

1 290 -22%
999
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici

Náramkové hodinky řízené rádiovým signálem

Obj. číslo 46686
Pouzdro z ušlechtilé oceli a minerální sklo odolné proti poškrábání. Automatické nastavování času a přechod na letní a středoevropský čas. Quartzový strojek. Vodotěsné do 3 barů. Ciferník s paprsčitým výbrusem. Luminiscenční hodinová a minutová ručička. S datumovkou. Kožený řemínek s krokodýlím vzorem. Včetně baterie.

Rozměry:

průměr pouzdra cca 42 mm, výška cca 10,9 mm
šířka náramku cca 18–20 mm
celková délka cca 23 cm

Stáhnout další informace o výrobku

Tyto náramkové hodinky jsou řízené jedněmi z nejpřesnějších hodin na světě: cesiovými atomovými hodinami v Braunschweigu, které se odchylují pouze o 1 sekundu za milion let. Přesný čas je rádiovým signálem v pravidelných intervalech vysílán speciálním vysílačem umístěným nedaleko Frankfurtu a může být přijímán v okruhu zhruba 1500 km. Z plastu.
Kvalitní pravá kůže – každému výrobku propůjčí jedinečný vzhled.
Odkaz na kvalitu
Při výrobě našeho koženého zboží používáme vysoce kvalitní pravou kůži. Charakter povrchu, pro kůži charakteristický, činí z každého koženého výrobku něco zcela výjimečného.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.
Quality Reference:
Quality Reference:
3 Year Guarantee

Obj. číslo:

46686

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu