Schließen
Náramkové hodinky

Náramkové hodinky

Přesnost se tak stane samozřejmostí! Tyto černé matně-lesklé náramkové hodinky se díky svému sportovnímu vzhledu dokonale hodí ke každému ležérnímu oblečení. Pod minerálním sklem odolným proti poškrábání se nachází ciferník s paprsčitým výbrusem, luminiscenční ručičky, které ve tmě svítí, a přesný quartzový strojek. Díky skládací přezce drží dámské hodinky na svém místě. Vodotěsnost do tří barů = Hodinky snesou postříkání vodou, aniž by došlo k jejich poškození. Navíc jsou po omezenou dobu vodotěsné do tří barů (to odpovídá 30 metrům vodního sloupce). Praktické příslušenství Náramek lze pomocí přiloženého nářadí zkrátit a přizpůsobit tak velikosti každého zápěstí. Nářadí lze použít i na ostatní hodinky. Včetně baterie typu 377. Barva: Černá Materiál: Pouzdro, dno, korunka a náramek z ušlechtilé oceli
999 Kč
999
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty