×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Životní styl

Nápady na trendy bydlení

Malý byt, nekonečné možnosti: S našimi nápady Vás šetření místem začne bavit. Opravdu šikovná řešení a multifunkční nábytek dokáží i na několika čtverečních metrech vykouzlit zázraky. Zábavné zařizování!

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Nápady pro Vaši chodbu

Chytře a dekorativně: Tak se chodba promění v šikovný úložný prostor

 

Nástěnné parkovací místo pro kolo

Kdo miluje své kolo, bere si ho s sebou do bytu. Na tomto držáku se Vašemu dopravnímu prostředku bude dařit dobře, poličky ze dřeva navíc poskytnou místo třeba na klíče, čepice a další drobnosti.
  
 
  
 • Lišta s háčky na dveře
399
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*299 Kč

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
  
  
 
 • Věšák na klíče a organizér 2 v 1
S kovovým košíčkem např. na dopisy, peněženku, rukavice nebo dokumenty
299
Náhled
 
 
 
  
 • Samolepicí háčky, 3 ks
Rychlá a snadná instalace – jednoduše se přilepí
199
Náhled

Vše v nejlepším pořádku

Nábytek a doplňky pro malý domov

Tři chytrá úložná řešení

  

Nádherně flexibilní

Šatní stojan s plynule nastavitelnou výškou se dokonale přizpůsobí sešikmeným prostorám pod střechou nebo pod schody – žádné místo tak nezůstane nevyužité.
Podívat se na stojan

Stůl mnoha nadání

Pracovní stůl, jídelní stůl nebo stůl na ruční práce – tento multifunkční model se díky variabilním modulům a spoustě úložného prostoru hodí kamkoli.
Prohlédnout si stůl

Krabice, proměň se!

Tento úložný box se dá díky skládacímu víku používat třemi různými způsoby: zavřený, se zaklapnutým víkem a víkem vyklopeným nahoru.
Podívat se na krabici

Víc místa v ložnici

Řešení pro pořádek a ukládání věcí

 
  
  
  
 
Bohužel vyprodáno
 • Textilní šatní skříň
Flexibilní úložný prostor s velkou kapacitou
999
    
  
 
 • Lišta s háčky na dveře
399
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*299 Kč
 
 
 • Věšák do skříně
Vytvoří další úložný prostor
599
Náhled
  
 
 • Textilní botník s 12 přihrádkami
Devět přihrádek na boty, tři přihrádky na kozačky
399
Náhled
 
  
  
  
 • XXL vakuové úložné pytle, 2 ks
Vzduchotěsné skladování podsedáků na zahradní nábytek, kufrů, kočárků apod.
349
Náhled
  
 
Bohužel vyprodáno
 • Ploché vakuové úložné pytle, 2 ks
Vzduchotěsné skladování textilií, lůžkovin apod.
129
 
 
 
 
 • Teleskopický regál
Lze variabilně umístit mezi 2 stěny nebo bočnice skříní
349
Náhled
 
 • Variabilní vložky do police, 2 ks
Vytvoří ve skříni další úložný prostor
499
Náhled
 
 
 • LED světla do zásuvky, 2 ks
Automaticky se zapínají a vypínají při otevření a zavření zásuvky
179
Náhled
 

Dobře zorganizovaná domácí kancelář

Přátelští pomocníci pro efektivní práci

 
 
    
 
 
 
 • Bezkabelová nabíjecí miska
449
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*349 Kč

Krásnější nabíjení

Že v sobě tato elegantní odkládací miska z bambusu vypěstovaného trvale udržitelným způsobem skrývá indukční nabíječku pro smartphony, Vás na první pohled nenapadne. Kromě indukční plochy poskytuje také přihrádku na tužky a dvě přihrádky na maličkosti. Podle našeho názoru: prostě geniální! ♡
        
  
  
 
Bohužel vyprodáno
 • Organizér na psací stůl
Pro přehledné ukládání kancelářských potřeb, dopisů a smartphonu, abyste měli vždy vše po ruce
299
 
 • Úložný box na kabely
Praktický box na skladování kabelů a zásuvkových lišt
279
Náhled
  
 • Nástěnka
Se 6 kovovými klipy pro upevnění pohlednic, fotografií, nákupních seznamů, lístků atd.
399
349
Náhled
  

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.
Logo GUT GEMACHT nesou také naše produkty z papíru certifikovaného podle FSC® (Forest Stewardship Council®), protože k jeho výrobě se používá dřevo z odpovědně obhospodařovaných lesů.

S OHLEDEM NA BUDOUCNOST
Přísné standardy FSC® zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Rozhodnete-li se pro koupi produktu z papíru certifikovaného podle FSC®, podpoříte zachování všech důležitých funkcí našich lesů. Můžete se také spolehnout na to, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že tito pracovníci pracují za bezpečných pracovních podmínek. Objevte skvělé výrobky vyrobené s láskou k přírodě.