×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Nakládací sklenice

Nakládací sklenice

Nakládání a fermentování ovoce a zeleniny patří mezi nejstarší způsoby konzervování, jaké kdy lidé používali. S touto sklenicí to bude snadné jako nikdy. Víčko je opatřeno vodní bariérou, která jednak zabraňuje vnikání kyslíku, jednak umožňuje unikání plynů, které při fermentaci vznikají. Široký otvor umožňuje snadné vkládání surovin, keramický kámen k zatížení drží naložené suroviny spolehlivě pod hladinou tekutiny. Víčko se dá popisovat křídou.
499 Kč
499 Kč
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 35/2018  Letní kuchyně

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.