×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Náhradní akumulátor powerbanka

Powerbanka s integrovanou kapesní svítilnou s LED

Powerbanka s kapesní svítilnou Zdroj napájení na cestách. Mobilní náhradní akumulátor s hliníkovým pláštěm je vhodný pro běžné smartphony a jiná zařízení napájená přes USB. Kapacita 6 000 mAh vystačí až na tři nabití akumulátoru. A díky dvěma výstupním portům USB lze současně nabíjet dvě zařízení. Náhradní akumulátor neslouží jen k nabíjení: díky integrované kapesní svítilně s LED už nebudete muset tápat ve tmě. Technické detaily Ukazatel kapacity s kontrolkou nabíjení prostřednictvím modrých LED Lithiumpolymerový akumulátor s nabíjecím proudem max. 2,4 A Výstupní porty USB: 1x 5 V / 2,4 A a 1x 5 V / 1 A 1 vstupní port mikro USB


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.