×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Nafukovací šíjový polštářek

Nafukovací šíjový polštářek

Dobře se vyspěte – na jakémkoli místě! S tímto cestovním polštářkem najdete pohodlné místo pro blahodárný spánek i v letadle nebo v autě, na trajektu i v autobuse, aniž byste riskovali namožení šíje. Polštářek se skládá ze dvou samostatných částí, které se spojí gumičkou a každá se nafukuje zvlášť vlastním ventilem. Když polštářek zrovna nepotřebujete, dá se složit a zbytečně nezabírá místo. Je vybaven odnímatelným textilním povlakem, který lze vyprat.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.