×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Multimediální zvukový systém

Multimediální zvukový systém

S DVD přehrávačem, rádiem a dokovací stanicí s funkcí nabíjení pro iPod a iPhone. Opravdový požitek z hudby díky dřevěnému korpusu. Pohodlné ovládání pomocí dálkového ovladače. Zvukový systém 2.1 s 2 x 20 W a 1 x 50 W (RMS). RDS tuner: dle dostupnosti ukazuje název stanice, jméno interpreta a frekvenci, 10 předvoleb. HDMI a AUX vstup, čtečka karet SD/MMC a scart zdířka. Basy a výšky lze nastavit. Sleeptimer pro usínání s hudbou, stmívací LC displej a drátová anténa. Přehrává formáty: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, MP3, Kodak Picture CD, JPEG a MPEG4. Pro přehrávání DVD jednoduše připojte k televizoru. Včetně dálkového ovládání a AV kabelu.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.